O nás » Prezentační akce 2011 - 2012 » Roudnické vinobraní 2012

Roudnické vinobraní - 15. 9. 2012
V sobotu 15. září se již tradičně konalo v Roudnici  tradiční vinobraní, akce která každý rok přiláká do města mnoho hostů a obyvatel z blízkého i dalekého okolí.

Už  4. rok je většina programu situovaná do areálu roudnického zámku, přilehlých zahrad a parku. Na prostranství před zámkem se již tradičně objevují stánky neziskových a příspěvkových organizací působících v našem městě. Mezi nimi jsme opět nechyběli ani my.

Náš stánek byl opět umístěn přímo u vchodu do zámku. Návštěvníky zve vítali zaměstnanci a dobrovolníci FCH. Prezentovali jsme se výrobky z keramiky, papíru, ale i dekoračními předměty zdobenými malováním, nebo obrouskovou technikou Novinkou byla trička s potiskem a  stylová papírová kabelka, , které vyrobily matky z azylového domu. K dispozici byli i letáčky jednotlivých sociálních služeb a další propagační materiál. Výrobky, které byly vystaveny na stánku zhotovili uživatelé z nízkoprahového klubu, nebo matky a děti z azylového domu.V letošním roce jsme navíc připravili i program pro nejmenší - mohli si vymalovat  ozdobu z moduritu, nebo namalovat obrázek. Moc se jim to líbilo.


Akce měla u občanů města, ale i všech příchozích opět velký úspěch. Přispěla k tomu hlavně vynikající organizace a pestrý kulturní, hudební a doprovodní program.


Těšíme se na další ročník zase za rok.
© 2008 Arakis & Belleville, s.r.o. pro Charitu v Roudnici nad Labem