O nás » Prezentační akce 2011 - 2012 » Roudnické vinobraníRoudnické vinobraní - 17. 9. 2011
V sobotu 17. září se již tradičně konala akce Roudnické vinobraní.

Už  3. rok probíhá větší část programu v areálu roudnického zámku, přilehlých zahradách a v parku. Mezi stánky s burčákem, vínem a občerstvením se vyjímají i stánky neziskových organizací působících v našem městě a v okolí. Mezi nimi jsme opět nechyběli ani my.

Náš stánek byl tentokrát umístěn přímo u vchodu do zámku. Návštěvníky zve vítali zaměstnanci a dobrovolníci FCH. Prezentovali jsme se výrobky z keramiky, papíru, ale i dekoračními předměty zdobenými malováním, nebo obrouskovou technikou, které zhotovili uživatelé z nízkoprahového klubu, či azylového domu. K dispozici byli i letáčky jednotlivých sociálních služeb a další propagační materiál.
K našemu stánku našla cestu a se zaměstnanci prohodila pár slov i známá zpěvačka Petra Černocká, která přijela vystoupit na pozvání KZM.


Akce měla u občanů města, ale i všech příchozích,  velký úspěch. Zaznamenala i rekordní účast přes 9 tisíc návštěvníků. Přispělo k tomu nejenom nádherné počasí, ale především vynikající organizace a pestrý kulturní, hudební a doprovodní program.

Těšíme se na další ročník zase za rok.© 2008 Arakis & Belleville, s.r.o. pro Charitu v Roudnici nad Labem