Dárci, sbírky, spolupracující organizace » Patroni » Pavel Kaiser

Pavel Kaiser

Ať už jako aktivní hudebník, nebo jako moderátor jsem se za celou svoji kariéru zúčastnil celé řady charitativních akcí podobně jako Taxmeni. Se svoji skupinou NETTO např. pro Jedličkův ústav v Praze, Kyliánku v Brně, pro psychiatrické léčebny jak v Praze, tak v Havlíčkově Brodě, v rámci pomoci postiženým krajům povodněmi jak v roce 1997, tak 2002 jsem se podílel na mnoha charitativních koncertech po celé republice. Akce pro děti ani nespočítám. Společně s Taxmeny jsem stál u zrodu koncertů pro válečné veterány po roce 1989.

Pro Roudnici nad Labem mám zvláštní slabost. Mám tam totiž spoustu přátel, se kterými jsem byl u zrodu takových akcí jako je Memorial air show, nebo Para-country festival pod Řípem.

Když mě roudnická Farní charita požádala o moderování Dne otevřených dveří, nebylo co řešit. Dne 17. 10. 2007 jsem na Husově náměstí v Roudnici nad Labem poznal spoustu zajímavých lidí, kteří ve Farní charitě Roudnice nad Labem pracují. Jim nejde o vlastní prospěch, ale o pomoc potřebným a takoví lidé a organizace jsou alespoň pro mě velkým příkladem a přínosem pro naši společnost.

Zdraví Vás Pavel Kaiser.

Taxmeni2

© 2008 Arakis & Belleville, s.r.o. pro Charitu v Roudnici nad Labem