Dárci, sbírky, spolupracující organizace » Spolupracující organizace » Prázdninová škola Lipnice

 

"Agenti" pomohli potřebné rodině


Během letních prázdnin - v týdnu od 5. do 13. srpna se skupina 21 účastníků z celé ČR sešla v okolí Roudnice n.L. na letním zážitkovém kurzu Mission: Posible, který se uskutečnil pod hlavičkou Letní prázdninové školy Lipnice.

V rámci kurzu Mission: Possible byla zakoupena palanda pro potřebnou rodinu  z Roudnice, kterou doporučila Farní charita Roudnice n.L.

Účastníci kurzu alias „agenti s povolením ovlivňovat budoucnost“ v rámci celodenní hry palandu  vybojovali, sestrojili a v noci na konci této mise předali rodině."Předání klaplo skvěle, účastníci byli překvapení, že se jedná o reálnou rodinu. Část do poslední chvíle nevěřila, že to není hra jen tak a že rodina neexistuje. Na rodinu byly reakce pozitivní, byť předání bylo rychlé a krátké." řekl Richard Lukáš, vedoucí zážitkového kurzu.

 

 

 

 

Prázdninová škola Lipnice funguje již 40 let a se svými programy snaží o  rozvoj odvahy a tvořivosti a o podporu pozitivní změny, nárůst sebevědomí a zodpovědný přístup k vlastnímu životu, druhým lidem a světu ve společnosti.


Farní charita Roudnice n.L. a rodina, která palandu dostala mockrát děkují účastníkům a organizátorům kurzu, za jejich štědrost a ochotu pomoci neznámým potřebným.
 

 

 

 

 

 

© 2008 Arakis & Belleville, s.r.o. pro Charitu v Roudnici nad Labem